Wczasy z Biblią

W okresie wakacji “Służba Rodzinie” organizuje rekreacyjno-szkoleniowe “Wczasy z Biblią”.

W czasie 7-14 dniowych wyjazdów oferowany jest program zarówno dla dorosłych jak i dzieci czyli dla całych rodzin. W godzinach przedpołudniowych zazwyczaj odbywają się wykłady z Pisma Świętego dla dorosłych prowadzone przez doświadczonych mówców chrześcijańskich. W przypadku wykładowców zagranicznych zapewnione jest tłumaczenie. Wieczorem również są wykłady lub zajęcia seminaryjne na wybrane tematy.

W czasie wykładów dla dorosłych, dzieci od 4 lat mają swoje zajęcia w grupach wiekowych, gdzie oprócz zabawy uczą się jak lepiej kochać Boga i bliźnich.

Jest też okazja do wymiany poglądów w trakcie spotkań w małych grupach oraz dzielenia się tym, jak Bóg działa w życiu uczestników.

Czas od obiadu do kolacji jest przeznaczony na wypoczynek indywidualny lub w spontanicznie tworzących się grupkach.
Zazwyczaj jeden dzień jest dostosowany do tego, aby zwiedzić atrakcje turystyczne w okolicy, które wymagają poświęcenia większej ilości czasu.

W czasie takich wczasów jest okazja, by służyć innym swoimi darami, np. śpiew, gra na instrumencie, współorganizowanie wspólnej zabawy czy  wycieczki. Codziennie jest też okazja do wspólnej modlitwy i wielbienia Boga.

 

Jeśli szukasz Boga i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to będzie to będzie właściwe miejsce dla Ciebie.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o takich wyjazdach możesz zapoznać się z relacjmi z poprzednich wczasów z Biblią.

 

Jeśli chciałbyś się zapisać na najbliższe “Wczasy z Biblią” to sprawdź czy już są otwarte zapisy.