Opinie o Konferencjach

Konferencja w Warszawie październik 2011

“Konferencja była dla mnie ważna. Chętnie polecę ją innym. Pozwoliła mi spojrzeć na małżeństwo z innej perspektywy”

“Mogłam usłyszeć rzeczy, nad którymi codziennie się nie zastanawiam, pozwoliła mi dostrzec sprawy ważne, zanim staną się pilne”

“Dzięki konferencji zobaczyłam swoje wady, a męża zalety oraz to, że razem stanowimy zespół, powołany do zwyciężania”

“Dzięki konferencji zobaczyłam, że dzielące nas różnice są bogactwem, a nie balastem”

“Konferencja umocniła mnie w zrozumieniu miłości do mojej żony i wskazała na bezpieczne ścieżki, którymi warto iść”

“Konferencja zachęciła mnie do zmian, bycia dobrą, bycia darem dla mojego męża”

“Uświadomiła mi parę ważnych rzeczy, które zaniedbuję w naszym małżeństwie”Konferencja w Choszcznie sierpień 2011

“Konferencja była dla mnie ważna. Jestem młodym mężem, robię dużo błędów – znów widzę jak bardzo kocham swoją żonę i co mam zmienić, aby było lepiej. Dziękuję”

“W nasz związek wkradła się obojętność. Żyliśmy osobno, a konflikty zamiast być rozwiązywane, były przemilczane, nie dopuszczałam męża do kierowania rodziną, postanowiłam dzisiaj to zmienić. Bardzo podobała mi się praca w grupie.


Konferencja w Oławie kwiecień 2011

“Konferencja była dla mnie ważna z powodu doskonalenia, swej relacji z mężem, wspólnego wytyczania celów, dążenia do Boga “w parze”” Kobieta

“Wskazała mi na sposoby doskonalenia małżeństwa, ratowania go” Kobieta

“Była przydatna ponieważ chciałem spojrzeć szerzej na nasze małżeństwo, bardziej je pogłębić i docenić wspólne relacje” Mężczyzna


Konferencja w Gliwicach marzec -2011r

“Jestem pod wrażeniem jakości konferencji, wiedzy, a także stopnia wtajemniczenia prowadzących i umiejętności przekazu” Mężczyzna

“Było super pod każdym względem, treść, organizacja, prowadzący. Róża na stole pachniała cudownie” Kobieta

“Ułożyłam sobie w głowie myślenie odnośnie małżeństwa. Mam już dość mojego męża i życia nim, ale postanowiłam jeszcze walczyć o nasze małżeństwo i wykreślić z mojego myślenia słowo rozwód. Bardzo dziękuję” Kobieta.


Konferencja w Wiśle marzec 2011

“Zobaczyłem czego mi brakuje, aby okazać miłość do żony” Mężczyzna

“Wierzę, że wniesie świeżość do naszego małżeństwa i poprawi nasze wzajemne relacje” Kobieta.

“Fajne pokazanie potrzeby budowania dobrego związku na Bożym fundamencie” Kobieta.

“Bardzo ciekawe tematy, z pewnością będziemy do tej konferencji wracać podczas rozmów w małżeństwie” Kobieta.


Konferencja w Lublinie grudzień – 2010 r.

“Uświadomiłam sobie, że małżonek jest darem od samego Boga i mogę przemawiać do niego bardziej jednym z języków miłości, np. słów afirmujących, których na pewno potrzebuje” Kobieta (51-60)lat

“Po raz kolejny mogłam zastanowić się nad słowami przysięgi. W jasny sposób przekazane treści ukazały mi istotę miłości, bycia dla drugiej osoby. Uświadomiłam sobie, że mój mąż jest wspaniałym darem dla mnie. Dzięki. Bardzo dobra organizacja! Dziękuję za świetne przygotowanie organizatorów i prowadzących” Kobieta lat (31-40)

“Konferencja była dla mnie ważna, ponieważ dowiedziałem się wielu bardo ważnych rzeczy, jak np. rodzaje języków miłości. Pogłębiłem swoją wiedzę i wiarę” Mężczyzna (26-30) lat.

“Dowiedziałam się o różnych językach miłości, dzięki czemu bardziej zrozumiem mojego męża. Dodatkowo zrozumiałam, jak ważne jest mówienie o swoich potrzebach w małżeństwie. Wszystko super. Wynoszę ze spotkania bardzo pozytywne doświadczenie, które mam nadzieję uczyni mnie lepszą osobą.” Kobieta 25 lat

“Ożywiła moje uczucia do męża. Ożywiła mój intelekt w kwestii lepszego rozumienia Pisma Św. Bardzo ważne jest estetyczne otoczenie, bo zwykle podobne spotkania kojarzą mi się z niedostatkiem estetyki, a nawet fatalnym wyglądem wnętrz, gdzie odbywa się duchowy rozwój” Kobieta (51-60) lat

“Konferencja pozwoliła mi wrócić do dni sprzed 10 lat, kiedy się pobieraliśmy. Mam nadzieję że ukierunkowała mnie na co najmniej kolejne 10 lat. Mówcy bardzo trafnie poruszyli problemy, z jakimi borykają się dzisiejsze małżeństwa.” Mężczyzna (31-40)lat.

“Konferencja dotknęła moich istotnych problemów, wskazując drogę ich rozwiązania” Mężczyzna (51-60)lat.

“Konferencja pogłębiła moją wieź z Bogiem, i dała nadzieję na polepszenie, uzdrowienie więzi z mężem. Pozwoliła na zdobycie nieznanej mi wiedzy. Bardzo mi się podobała” Kobieta (41-50) lat

“Życzyłabym sobie więcej takich spotkań. Konferencja bardzo mnie podbudowała i wyznaczyła drogę, pokazała błędy które popełniłam” Kobieta (41-50) lat


Opinie z wielu różnych innych konferencji:

“Udział w konferencji spowodował bardzo ważne zmiany w życiu naszej rodziny. Staliśmy się sobie o wiele bliżsi i zaczęliśmy rozumieć i zachwycać się Bożym planem dla człowieka.”

“Konferencja jest prowadzona z profesjonalną znajomością psychologii małżeństwa i należałoby ją zalecać wszystkim parom.”

“Konferencja pomogła nam uświadomić sobie, że trwałe małżeństwo nie może być zbudowane w oparciu o własne siły i bez Boga…. Przyjechaliśmy z nadzieją na pomoc w odbudowaniu naszego małżeństwa i taką pomoc, bardzo kompetentną otrzymaliśmy.”

“Te konferencje są bardzo potrzebne niezależnie od stażu małżeńskiego – odnawiają, pobudzają, zachęcają. Uważam, że każde małżeństwo powinno brać w nich udział. Zawsze znajdzie coś dla siebie.”

“Ta konferencja otworzyła mi oczy na wiele rzeczy zwłaszcza na zrozumienie potrzeb i oczekiwań żony.”

“Wykłady prowadzone z polotem, urozmaicone, pełne humoru, przemyślane. Bardzo dziękuję!”

“Pomimo wielu poruszanych tematów i swoistego maratonu, spotkania w trakcie tych dwóch dni wcale mnie nie zmęczyły. Przydatność – ogromna bez względu na to, czy dana para jest miesiąc po ślubie czy też 50 lat.”

“Sądzę, że bez niej nie zrozumiałabym wielu różnych rzeczy, które były robione nieświadomie, ale były naprawdę złe.”

“W moim małżeństwie ta konferencja pozwoliła mi ponownie zacząć rozmawiać z mężem. Przestaliśmy “zakopywać” problem na potem. Chcemy rozwiązać problemy, a nie odkładać je…. Niektóre rzeczy wiedziałam już wcześniej, lecz nie było tego w moim sercu.”

“Bardzo!!! przydatna. Odpowiedziała mi, dlaczego w moim małżeństwie jest tak nijako.”

“Bardziej poważnie zacznę traktować niektóre złe aspekty pojawiające się w moim małżeństwie, lub życiu, które do tej pory raczej ignorowałam.”

“Konferencja pomogła mi z otuchą i nadzieją popatrzeć w przyszłość mojego małżeństwa i przykład dla dzieci.”

“Żałuję, że dopiero teraz mogłam uczestniczyć. Uważam, że małżeństwa powinny uczestniczyć jeszcze zanim będą miały dzieci.”

“Dla mnie rewelacja: poznałam i zrozumiałam lepiej siebie, swojego męża, dzieci. Wiem nad czym powinnam pracować w swoim małżeństwie i w wychowywaniu dzieci. Co najważniejsze doszłam do pewnych wspólnych myśli z mężem.”

“Konferencja uświadomiła mi, jak ważne jest odniesienie do Boga i budowanie z Nim naszego małżeństwa.”

“Dowiedziałem się kilku rzeczy, do których nie przywiązywałem w ielkiej wagi – np. rozmowy małżonką.”

“Po pierwsze – że byłem tu wraz z żoną i to w czasie gdy łatwiej byłoby się wycofać, a to co tu usłyszałem napawa mnie nową wiarą.”

“Dowiedziałam się w prosty i jasny sposób jaki jest Boży Plan dla małżeństwa, mam nadzieję, że wspólnie z małżonkiem powodowani Bożą Mocą będziemy realizować Boży Plan w naszym małżeństwie.”

“Po raz pierwszy doświadczyłam z mężem takiej konferencji, pomogła zauważyć mój problem i uświadomić, że może być dobrze.”

“Poznałem kształt i Bożą wizję dla małżeństwa. Część wiedzy miałem, ale zebranie tej wiedzy i przedstawienie jest mi pomocne.”

“Bardzo mnie uświadomiła i jednocześnie pomogła zrozumieć zachowanie moje, małżonka, zrozumieć Boży Plan – Jedność, oraz to, że jestem kochana przez Boga, ważne, że to wszystko On. Ważne jest również to, że w konflikcie to jest nasza wygrana albo przegrana nasza, że jesteśmy Jednym.”

“Bardzo ważna, dziękujemy za waszą pracę i za informacje na tematy zawarte w konferencji. W tej chwili dokładnie nie pamiętam co było ważne, ale wznowiliśmy wcześniej zawieszone dawno temu współżycie seksualne. I jest tak jak przy ślubie, a nawet lepiej.”

“Konferencja przypomniała mi ile błędów popełniłem w przeszłości i jak wielka jest miłość Boża, że potrafiła mi w tym małżeństwie przetrwać.”