Jak zamówić?

Sprzedaż materiałów "Służby Rodzinie" jest realizowana przez "Fundację Mt28", która ma swoją siedzibę pod tym samym adresem co "Ruch Chrześcijański Mt28", czyli w Warszawie, ul. Polnej Róży 1C.

Dla osób z Warszawy najlepszym sposobem jest odbiór osobisty. Biuro czynne jest w dni robocze w godzinach 9:00 -16:00. Tel. (22) 648-98-18; kom. 665-800-700.

(Dojazd metrem do stacji Kabaty, potem należy skierować się najpierw tak jak do „Tesco” ale ulica Polnej Róży jest po przeciwnej stronie ulicy KEN niż „Tesco” choć na tej samej wysokości.)

 ♦  Zamówienia e-mailowe kierować na adres:  hpiechota(małpka)mt28.pl

Materiały można też zamówić drogą pocztową. Trzeba jednak określić warunki przesyłki i zapłaty. Poniższe informacje będą pomocne:

  • Sposób wysyłki - są możliwe co najmniej cztery opcje: – paczka zwykła ekonomiczna, – paczka priorytetowa, – list polecony jeśli jego waga nie przekroczy 2kg, – przesyłka kurierska.
  • Zdecydowanie preferujemy przesyłki kurierskie ponieważ obecna cena przesyłki do 10 kg (wraz zapakowaniem) to 16 PLN. Przy czym kurier przyjeżdża po paczkę i dostarcza ją pod wskazany adres. Oszczędza to nam wiele czasu bo pozwala uniknąć kolejek na poczcie.
  • Sposób zapłaty:. – za zaliczeniem pocztowym, – czy też przesyłka ma być normalna, t.zn bez zaliczenia – po otrzymaniu wpłaty na nasze konto (będzie taniej i mniej komplikacji dla nas). Aby przedpłacić na nasze konto należy obliczyć należność, która jest sumą (iloczynu ilości zeszytów x 7zł) + kosztów przesyłki Koszty przesyłki można określić z cennika poczty polskiej. Aby określić wagę przesyłki można przyjąć, że 1 zeszyt waży brutto ok 0,22 kg. Przy czym jeśli w przesyłce będą więcej niż dwa zeszyty to należy uwzględnić większy rozmiar przesyłki czyli gabaryt „B”.
  • Dane do przelewu: Fundacja Mt28 ul. Polnej Róży 1c 02-798 Warszawa Nr konta: 22 2130 0004 2001 0827 5810 0001 konieczny opis „SR5003 materiały-” oraz podać skrótowe ilościowe wyszczególnienie zakupionych materiałów. To pomaga w identyfikacji wpłaty.
  • Prosimy koniecznie w listach podawać adres pocztowy do wysyłki zamówionej paczki, abyśmy mogli zrealizować zamówienie, wraz z potwierdzeniem ilości poszczególnych tytułów. W przypadku skorzystania z przesyłki kurierskiej prosimy o podanie numeru telefonu osoby odbierającej przesyłkę. (Jest to wymóg firmy kurierskiej)